Tie najlepšie z najlepších si dnes ukážeme z nášho Obchod Google Play a App Store, ktoré si vyslúžili titul najsťahovanejšie aplikácia a hry! Tie ktoré sú to sa dočítate práve teraz.

Podľa SensorTower je dnes jasné, že celkovo v globálnom merítku dosiahli aplikácie v 3. štvrťroku hranicu 36,5 miliardy dolárov.

Po novom poznáme jasného víťaza Google Play a App Store, ktorému kraľuje čínska aplikácie TikTok, ktorá sa v 3. kvartáli stala tou najžiadanejšou platformou. Po aplikácii TikTok nasleduje Facebook, Zoom, WhatsApp a na záver Instagram. Aplikácia Zoom dosiahla pravdepodobne svoju pozíciu kvôli tomu, že v týchto ťažkých časoch sa ľudia potrebujú inak spájať najmä vo firemnom prostredí. Vráťme sa naspäť k TikToku, ktorý v poslednej dobe bol pod drobnohľadom, keďže spoločnosť v USA čelila plošnému zákazu vďaka, ktorému dosiahla novú dohodu so spoločnosťami Oracle a Walmart.

 

Najsťahovanejšie aplikácie za 3. kvartál 2020
Zdroj:GizChina

 

Pozrime sa na Android, ktorá aj keď má väčší trhový podiel, ale aj tak vrámci výdavok pre aplikácie je to menšie. Herný segment ovládla hra Honor of the Kings. V rebríčku hier môžeme vidieť na ďalších miestach populárnu hru na PC PUBG Mobile ako aj hernú nadšeneckú sériu Pokemon GO. Jediné čo nám vŕta hlavou je to, že prečo keď Honor of the Kings vládne rebríčku, tak má najnižšie výnosy a nie je s nimi ani v TOP10.

 

Top Herné aplikácie 3 kvartál 2020
Top Herné aplikácie 3 kvartál 2020

Súhlasíte s rebríčkom, alebo si myslíte, že im mali kraľovať iné aplikácie? Dajte nám vedieť dolu do komentárov.

Zdroj: GizChina

Reklama
Share: