Sem tam sa vám stáva, že vás otravujú zbytočné komentáre, či už na stránkach, alebo na Youtube? Poradíme vám, že ako viete proti ním zakročiť.

Rýchlosť stránky v dnešnej dobe je dosť podstatná. Ako ju vieme ešte viac zrýchliť?

Pokiaľ vás nezaujímajú zbytočné komentáre na stránkach, ako aj na Youtube, tak doplnok zvaný Shut Up je tu presne pre vás. Nový doplnok v Chrome nám umožní blokovať komentáre nie len na YouTube. Samotný doplnok funguje na rôznych webových stránkach, a tak prehliadanie vášho webu môže byť rýchlejšie a čistejšie.

To či vám to vyhovuje, alebo nie zistíte, až po nainštalovaní daného vylepšenia Chrome , keďže  sa zbavíte nadbytočných stĺpcov, ktoré sú zbytočné na stránke a zaberajú aj jej miesto. Tento zlepšováčik sa oplatí využívať najmä vtedy ak sledujete live prenosy na Youtube, prípadne iných spravodajských weboch.

Doplnok si viete stiahnúť tu po kliknutí na Chrome . Skvelou správou je aj to, že táto fíčurka môže byť použitá aj vo  Firefoxe . Stiahnite si ju a na jej pozastavenie vám postačí zakliknúť na ikonke panelu na tomto mieste neblokovať ako je tomu pri AdBlocker. Zlepšováčik si tak zapamätá každý web, ktorý ste navštívili a tam ani komentáre nebude blokovať.
Reklama
Share: