Mnohí z nás sa už tešili na to, že čo prinesú nové aktualizácie od Microsoft pre Windows. Avšak to na čo sa tešíme, tak si na to počkáme. Microsoft to oficiálne potvrdil.

Podľa Microsoft totiž stoja za nepredvídateľnými okolnosťami lepšie možnosti kompatibility. Neustále, ale ostáva myšlienka, že uvoľňovanie býva postupné a mnoho krát sa často stáva to, že nové UPDATE od Windows prichádzajú vždy každý utorok v mesiaci, kedy sa snažia urobiť kumulatívnu záplatu s opravami chýb.

Každopádne nové sťahovanie nechce urobiť primárne nový druh ochrany. Každá dvojtýždňová aktualizácia chce spôsobiť to, že Microsoft umelo zdržuje distribuovanie novej verzie kvôli tomu, aby nebol problém pri sťahovaní. Po novom tak nové update majú mnoho kritických zmien, ktoré nie sú vždy až tak viditeľné, a preto ich distribuujú ako ISO obraz a nie ako EXE verzie.

Každopádne, ak sťahujete Windows aktualizácie od inakiaľ, lebo sa neviete dočkať, tak lepšie je používať samotný Windows Update, aby ste sa vyhli možným hackerom a podobným ľuďom.

https://www.youtube.com/watch?v=L2r-VV9X2Hc&ab_channel=MyComputerManITSupportServices

Zdroj: Microsoft

Reklama
Reklama
Share: