Ak ste fanúšikmi spoločnosti Huami, tak ich včerajšia správa vás rozhodne poteší. Nové hodinky Amazfit Pop Pro a GTS 2 mini vás určite potešia ako cenou tak aj dizajnom.

Včerajší deň sa niesol v predstavovaní mnohých zaujímavých elektronických hračičiek. Medzi tie patria aj nové produkty od Huami.

Ak ste mali možnosť spoznať obľúbené modely Amazfit Pop a Amazfit GTS 2, tak toto sú ich variácie, ktoré prichádzajú do rôznych cenových kategórií.

Ak ste sa rozhodli pre vyšší model Amazfit Pop Pro, tak sa prichystajte na 1,43-palcový LCD štvorcový displej, Bluetooth 5, ako aj odolnosť voči vode pri 5ATM.  Hodinky ponúknu batériu s 225 mAh, ktorá by mala vydržať až 9-dní na jedno nabitie. Ak sa budete chcieť zorientovať v priestore, tak tento model vám ponúkne aj GPS modul. Ak si pamätáte verziu Amazfit Pop, tak tá primárne čerpá GPS z telefónu. Využitie pri novom modeli nájdete napríklad pri bežeckých aktivitách, alebo aj cyklistických.

Kvôli GPS modulu verzie Pro, sa cena z 349 CNY posúva na 399 CNY – čo je 51 eur. Ak sa ich už neviete dočkať, tak si musíte počkať ešte do 10 decembra, kedy sa hodinky najprv uvedú v Číne a až potom vo svete. Hodinky budú vydané v troch farbách. Čierna, zelená a ružová.

Model Amazfit GTS 2 mini  neprichádza z ničím novým. Tak ako Amazfit GTS 2, bude jediný rozdiel vo veľkosti batérie. Displej nebude vybavený 1,65-palcovým displejom, ale 1,55-palcovým displejom. Kapacita batérie bude 220 mAh o 5 mAh menšia než pri vyššie uvedenom modely. Podľa týchto dát a menšieho displeja môžeme usúdiť to, že v základnom režime by mohli na jedno nabitie vydržať 21 dní, pri bežnom používaní 14 dní a pri záťaži 7 dní.

Ako sa zdá, tak aj menší displej priniesol menší finančný náklad. Preto spoločnosť ponúkne novinku o 300 juanov lacnejšie ako klasickú verziu. Cena je teda 699 CNy pričom v prepočte je to 89 eur. GTS 2 mini je už na predaj na oficiálnych stránkach v troch farbách – zelená, čierna a ružová.

Zdroj: TechAndroids

Reklama
Reklama
Share: