Zdá sa tak, že firma Amazfit nielen, že spúšťa model GT 2 na trh Európy počas týchto dní, ale už aj chystá jej ľahšieho a menšieho brata GTS 2 mini.To čo predstavila spoločnosť Apple, tak jej konkurenti čakajú, že kedy budú môcť firmu predbehnúť. Tak sa aj stalo, pretože označenie mini inšpirovalo mnohých ďalších výrobcov, ktorí začnú používať toto označenie.

Pôvodný model GT 2, ktorý prichádza počas týchto dní do Európy, tak doplní ich menší brat. Tak teda vyzerá, že firma Amazfit sa nechala inšpirovať práve firmou Apple, a tak už prvého decembra predstaví zmenšenú verziu väčších hodiniek. Novinkou budú GTS 2 mini. Ako uviedla sociálna sieť Weibo.

Hodinky GTS 2 mini budú mať menší hranatý displej, resp. podobný displej ako majú Apple Watch. Podľa všetkého by novinka mala byť ľahšia a menšia, čo možno vytvára priestor pre nové myšlienky, že či batéria hodiniek bude mať dostatočnú výdrž. K tejto novinke by podľa informácií mali prísť aj nové GTS 2e a GTR 2e, avšak na tie si musíme ešte počkať.

Tak na záver ostáva už len otázka, že či GTS 2 mini ponúknu rovnako dobrú výbavu ako má ich väčší brat GTS 2AMOLED displejom, ako aj 1,65-palcovou uhlopriečku.
Výdrž pri hodinkách je 1 týždeň. Podarí sa im udržať si dobrý trend aj pri očakávanej novinke? To sa nechajme prekvapiť a počkajme si aj na cenu.

Zdroj: Weibo

Reklama
Reklama
Share: