Ste fanúšikmi odolných inteligentných hodiniek? Amazfit T-Rex Pro Global vás o ich dokonalosti presvedčia.

Fanúšikovia inteligentných hodiniek od Huami sa mohli včera potešiť. Obľúbená verzia inteligentných hodiniek sa dostane do globálneho predaja.

Nové inteligentné hodinky od Amazfit T-Rex Pro prichádzajú s mnohými vylepšeniami oproti ich pôvodnému predchodcovi T-Rex. V rámci výbavy sa máme na čo tešiť, ale nájdeme u nich aj určité obmedzenia. Pozrime sa ale najprv na to čo priniesli. Hodinky prichádzajú s lepšou odolnosťou voči vode na úrovni až 10 ATM (5 ATM mal predchodca). V rámci optických snímačov hodinky získali Bio Tracker 2 PPG, ktorý by mal zodpovedať veľmi vysokej mierne presnosti merania tepu. Pri technických fíčurkách ale nenachádzame nič nové, pretože po technických parametroch zostávajú takmer identické s predchádzajúcim modelom.

Nové hodinky Amazfit T-Rex Pro majú 1,3-palcový AMOLED displej s rozlíšením 360 x 360 pixelov a ponúkajú možnosť mať Always On. Odolnosť tela hodiniek by mal zabezpečiť polykarbonát, ktorý ma po okrajoch kovové tlačidlá a remienok hodiniek je vyrobený z mäkkého príjemného silikónu. Ak sa pýtate na odolnosť hodiniek, tak podľa všetkého majú MIL-STD-810 a vo výbave nechýba ani GPS, GLONASS, BeiDou a Galileo. Pri hmotnosti 59 gramov bez remienka a rozmeroch 47,7 x 47,7 x 13,5 sa máme na čo tešiť.

Amazfit T-Rex Pro Global sú tu!

Amazfit T-Rex Pro, Zdroj: GSMArena

V rámci modelu T-Rex Pro sa môžeme tešiť na monitorovanie mnohých životne dôležitých funkcií. V prvom rade si budeme vedieť monitorovať saturáciu krvi kyslíkom SpO2, ako aj si odmonitorujeme spánok. Pre všetkých nadšencov športu hodinky ponúknu viac ako 100 športových režimov. Skvelou správou je aj to, že vďaka odolnému telu si s nimi budeme môcť aj zaplávať.

Výdrž batérie

Podľa údajov od výrobcu by 390 mAh kapacita batérie mala zabezpečiť hodinkám na jednom nabitie chod až 18 dní. Nabiť si ich budete môcť pomocou patentovaného magnetického stojana. Pre kontrolu vašich upozornení bude slúžiť tzv. nainštalovaný softvér Zepp RTOS, vďaka ktorému si budete môcť skontrolovať upozornenia, ovládať hudbu, budíky alebo nastavovať aj pripomienky. Zariadenie si budete môcť spárovať ako s Android od 5.0, tak aj s iOS zariadeniami od iOS 10 vyššie.

Pre všetkých nadšencov týchto hodiniek máme dobré správy. Hodinky budú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach. Meteorite Black, Desert Grey a Steel Blue. Cenovka hodiniek je nastavená na 170 dolárov. Za rovnakú cenu ich aj u niektorých našich predajcoch kúpime.

Zdroj: GSMArena

Reklama
Share: