Poznáme dátum vydania aplikácie Clubhouse pre Android.

Možno ste počuli od svojich kamarátov, že s obľubou počúvajú svojich známych v aplikácii pre Android. Sociálna audio aplikácia konečne zverejnila dátum pre os Android.

Spoluzakladateľ Clubhouse Paul Davison konečne oznámil, že verzia pre Android sa čoskoro narodí, keďže na nej tvrdo pracuje. Podotkol, že vývoj na nej, ale môže trvať niekoľko mesiacov. Otázka teda nasvedčuje. Dočkáme sa aplikácie v lete? Clubhouse vo svojom blogu v januári uviedol, že s prácami na appke sa začne čoskoro.Týmto krokom tak sme sa nedozvedeli časový rámec uvedenia pre Android.

Každopádne rozširovanie aplikácie pre Android môže mať aj negatívny dopad. Celkovo užívateľský komfort sa môže znížiť. Totiž ak máte nejakú skupinu, tak vo viacerých kanáloch vznikajú rôzne cudzie skupiny jazykov. Vďaka tomu sa tak niektorým ľuďom ťachšie hľadajú priatelia ako aj obsah. V rámci tohto tu, ale chystá aplikácia Clubhouse vykonať zopár zmien. Zmeny sa dotknú vylepšení informačného kanála ako aj aktivít aplikácie, nástrojov, prípadne oveľa väčšou kontrolou nad push notifikáciami.

Pre spoločnosť tieto kroky budú znamenať nevyhnutné vylepšenia, ktoré by mohli naďalej robiť Clubhouse úspešným. Samozrejme k rastu aplikácie, tak bude vedieť pomôcť aj sprístupnenie aplikácie pre ľuďí, prípadne zrušenie pozvánok.

Zdroj: TechCrunch

Reklama
Share: