Ako sa zdá, tak už v roku 2015 chystalo odolné hodniky pre svojich užívateľov. Od tohto kroku, ale spoločnosť vtedy ustúpila.

Ako isto všetci vieme, tak Apple v súčasnosti dominuje hodinkovému trhu. Čo bude ale ďalej s hodinkami?

Modely Watch Series 6 a Watch SE žnú úspech po celom svete. V rámci novej generácie sa to chystá Apple ešte vylepšiť. S príchodom novej generácie by sa tak mali hodinky zamerať a viac priblížiť k športovému životu používateľa. Ako uvádza portál PhoneArena , tak hodinky od Apple by mali byť aj  v robustnejšom prevedení. Toto zameranie by sa malo zameriať najmä na športové aktivity, ako aj turistické a mnohé ďalšie, ktoré by mali odolať extrémnemu prostrediu. Podľa portálu by tak mal Apple zvážiť nahradenie materiálov, aké doteraz používajú. Materiály by mohli byť napríklad využité z legendárnych hodiniek Casio G-Shock.

To či sa zmenia v rámci vzhľadu je nejasné, avšak od existujúcich modelov by mali byť z používateľskeho hladiska nezmenené. Ako sa šíria fámy, tak s nimi zisťujeme to, že zostanú zachované mnohé funkcie, ako aj ciferníky, či monitor srdcového tepu, senzor SpO2, a mnoho ďalšieho. Samozrejme podstatné je to čo musí byť zmenené bude výbava a odolnosť.

Už teraz sa môžeme tešiť na predstavenie Apple Watch hodiniek v tzv. „Explorer Edition“, ktoré by mali byť údajne uvedené už počas tohto roka. Budú teda súčasťou Watch Series 7? Na túto informáciu si budeme musieť ešte počkať.

Zdroj: PhoneArena

Reklama
Share: