Firma Apple prichystala nový patent, ktorou by chcela potešiť svojich zákazníkov. Chystá novinku ,ktorá by mala zvýšiť zabezpečenie hodiniek a to nie je všetko.  Novinky by sa mali dotýkať aj novej funkcie hodiniek v podobe TouchId.

Novinka od spoločnosti Apple chystá nový patent, ktorý by mal naznačiť to, že sa v Apple hodinkách toho udeje omnoho viac.  V prvom rade boli zaregistrované patentové prihlášky v Americkom patentovom úrade. V prihláške sa novinky dotýkajú premiestnenia antény hodiniek priamo do remienkov hodiniek, čo vo výsledku znamená to, že cena hodiniek asi pôjde zrejme nahor, keďže to bude ďalšia vec, ktorú si budete musieť možno aj dokúpiť. Podľa noviniek uvádzaných by antény mali byť flexibilné a bude ich možné aj ohnúť s remienkom, v ktorom sa budú nachádzať.

 

zdroj: PatentlyApple

Nový patent sa dotýka aj toho, že ako sa dá displej Apple Watch použiť ako väčšia vstupná plocha pre väčšie množstvo zariadení – a to ako sme už písali na začiatku, že táto plocha sa bude dotýkať snímaču odtlačkov. Novinka v hodinkách by mala slúžiť pri overovaní Biometrických údajov. Týmto patentom len chce Apple ukázať, že záleží mu nielen na zabezpečení iPhonov, ale aj hodiniek.

Zdroj: PatentlyApplePocketNow

Reklama
Share: