To kým bol vždy Apple, tak to opäť raz dokazuje, že je pokrokový a myslí na všetko. Pri novinke nie je tomu inak, keďže Apple sa rozhodol medzi svojich smajlíkov zaradiť aj tých s rúškom.

Po novom Apple nasadzuje nových smajlíkov s rúškami, pričom smajlíci sú veselší než predtým.

Tak ako sa rúško stalo našim každodenným kamarátom a pre niekoho nepriateľom, tak Apple sa rozhodol tento krok aplikovať do svojich radov z hľadiska smajlíkov. Je jasné, že firma sa snaží vyhnúť akémukoľvek politickému dianiu vo svete, tak tento krát vstúpili na tenký ľad, ale pomerne hravo to zvládli cez svojich – emodži. Nový smajlíci s názvom Face with Medical Mask, vznikli už v roku 2008. Najnovšia aktualizácia prakticky priniesla starý nápad.

Napredovanie Apple nemá hraníc
Napredovanie Apple nemá hraníc
Aby bolo jasné, tak pri prvom pohľade neviete rozoznať to, že aký je tam rozdiel, ale pri bližšom zahladení uvidíte, že smajlíci majú zdvihnuté obočie, alebo červené líca a v ponímaní bežného človeka to znamená úsmev a dobrú náladu.

Samozrejme, ak ste ešte nedostali v poslednej aktualizácii týchto nových smajlíkov, ktorý prejdú ešte malými zmenami, tak nezúfajte.

V najnovších modelových radoch Apple iPhone 12 už budú predinštalovaný.

Zdroj: Emojipedia

 

Reklama
Share: