Síce nový iPhone nebol predstavený na tohto ročnej Apple konferencii v Septembri, ale jedno už na isto vieme povedať. Nový iPhone bude predstavený už čoskoro. Ak sa na neho neviete dočkať, tak sa máte na čo tešiť.

Dodávky nových iPhone12 sa už nezadržateľne blížia. Ich dodávky by mali začať začiatkom októbra.

Známy Jon Prosser ma vždy spoľahlivé informácie o firme a jej produktoch, ktorými disponuje, a preto pred nedávnom zverejnil na svojej sociálnej sieti Twitter príspevok s informáciami o nových zariadeniach značky iPhone.

Jon Prosser potvrdil, že oficiálna tlačová konferencia s predstavením nových iPhone by mala byť v utorok 13. októbra.

Informácie od neho potvrdili aj to, že nové iPhone budú smerovať k distribútorom už 5. októbra. Vyzerá to zatiaľ, tak že nové iPhone by mohli byť k dispozícii už 16. októbra, teda 3. dni po tom ako bude tlačová konferencia.

Apple iPhone 12, Apple iPhone Pro Max
Nový iPhone 12 bude predstavený čoskoro.

Dodávky nových iPhone sa zatiaľ týkajú očakávanej verzie iPhone 12 mini s 5,4 palcovým displejom a iPhone 12 s veľkosťou displeja 6,1. Podľa dostupných informácií by mali byť k dispozícii od začiatku predaja verzie s veľkosťou úložiska 64, 128 a 256 GB.

Apple by mal utorok 13. októbra predstaviť aj verzie iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Nové modely by mali mať 6,1-palcový displej ako aj vo verzii max 6,7-palcový displej so základnou verziou s 128GB úložiskom. Predbežná dostupnosť týchto dvoch modelov je naplánovaná na priebeh novembra.

Reklama
Share: