Kedysi už spoločnosť Apple spolupracovala so spoločnosťou Samsung a dnes tomu opäť tak asi bude. Keďže nový „iPhone 12“ sa už určite chystá pre budúci rok, tak Apple premýšľa nad tým, že ako vylepší displej. Vrámci spolupráce by malo teda vzniknúť to, že Apple začne odoberať OLED displeje od Samsungu.

Apple chystá novú spoluprácu s Samsung, kedy opäť bude asi chcieť pri nových modeloch používať OLED displeje, ktoré Samsung vyrába. Spoločnosť Apple sa podľa portálu MacRumors chystá vydať smartfóny s 5,4 a 6,7 palcovými OLED displejmi. Novinky od tohto portálu sa dotýkajú aj toho, že iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max dostanú novú technológiu, ktorú ponúka Samsung. Technológia sa nazýva Y-Octa.

Podľa najnovších správ sa Samsung chystá dodať Apple displeje s technológiou Y-Octa pre iPhone s rozlíšením 5,4 a 6,7 palcov.  Ako sa sem tam vraví aj o zákulisných informáciách, tak nové iPhone by mali priniesť nové veľkostí smartfónov, prepracovaný kovový rám a podporu pre 5G siete a 6 GB pamäte RAM.

 

Samozrejme k záveru už len dodáme to, že podľa viacerých zdrojov Apple plánuje zaviesť do nových smartfónov Face ID s Touch ID pod obrazovkou. Momentálne však nie je jasné či tieto novinky budú k dispozícii už v nových modeloch 2020.

 

Zdroj náhľadovej fotografie: 9to5Mac

Zdroj: MacRumors

Reklama
Share: