Blíži sa 25. november, kedy Huawei chystá predstavenie nového výkonného tabletu MatePad Pro.

Blížiaca konferencia spoločnosti Huawei sa nezadržatelne blíži a na programe je sľúbeno viacero noviniek, ktoré budú predstavené. Generálny riaditeľ spoločnosti Huawei Richard Yu uviedol pre sociálnu sieť Weibo, že spoločnosť predstaví nové produkty série Mate, ktorá sa bude konať 25.novembra v Shanghai. Richard Yu zatiaľ nepovedal, viac o tom, že čo bude predstavené presne, avšak ako sme vyššie písali tak sa možno môžeme tešiť na nový MatePad Pro.

 

zdroj: PlayFulDroid

Zatiaľ síce Huawei nepoodhalil žiadne podrobnosti, ktoré sa týkajú MatePad Pro, avšak vďaka únikom na fotkách si môžete všimnúť, že novinka bude mať tenké rámiky, selfie kameru a mnoho ďalšieho.

Podľa fotky je zrejmé aj to, že tablet bude vybavený dotykovým perom, ako aj magnetickou klávesnicou. Na zadnej strane sa bude nachádzať duálny fotoaparát a LED blesk. Ako vieme, tak tablet už prešiel nedávno certfikáciou 3C, pričom stránka činského certifikačného úradu odhalila aj podporu pre 40 W nabíjanie.

Zatiaľ si nie sme istý vnútrom MatePad Pro, avšak sa nam zdá, že mžno novinka bude mať vysoký výkon, o ktorý sa postará čipset Kirin 990 a 8 GB pamäte RAM.

 

Na záver už len dodáme to, že okrem Huawei konferencie sa pustí aj deň na to konferencia spoločnosti Honor, ktorá tiež chystá zaujímavé novinky.

Zdroj a obrázky: PlayFulDroid

Reklama
Share: