Novinka od spoločnosti Xiaomi na videu vyzerá naozaj ako keby bola z budúcnosti. Nový smartfón Xiaomi Mix Aplha má predstaviť niečo čo doteraz nebolo nikdy predstavené.

Pred pár dňami bol koniec roka 2019 a na trh mala čínska spoločnosť Xiaomi priniesť na trh novinku, ktorá mala všetkým konkurentom vytrieť zrak. Nový smartfón by mal mať 180,6% podielu obrazovky voči telu. To znamená, že na zadnej strane je len jeden pásik, na ktorom by boli fotoaparáty.

 

Je dosť veľká škoda, že tento smartfón mali len niektorý ľudia možnosť vidieť na veľtrhu, avšak sme radi, že niektorí to aj pre naše oči naotičli. Novinka mala byť už uvedená na trh, ale možno pre Xiaomi chýbalo ešte niečo, a ktovie čo tým je . Faktom je to, že náročnosť komponentov je skutočne vysoká, a ktovie ako rýchlo by dokázala firma zabezpečiť takýto typ smartfónu vrámci celosvetovej produkcie.

 

Aktuálne ale jedno vieme a tým je to, že Xiaomi Mi Mix Aplha by mal mať cenovku až 2600 eur, avšak pri pohľade na neho by sme asi aj my dali toľko za neho.

 

 

Zdroj: Abacus

Reklama
Share: