Známy výrobca kvalitných repro sústav prichádza s novými slúchadlami. Bang & Olufsen uvádza Beoplay HX.

Pokiaľ máte radi kvalitu, tak Bang & Olufsen to myslí naozaj vážne. Prináša slúchadla s 35 hodinovou výdržou batérie.

Samozrejme, že táto výdrž sa skracu pri zapnutí rôznych fíčuriek, ale bez nech budete môcť na jedno nabitie počúvať muziku veľmi dlho. V rámci potláčania okolitého hluku vám novinka ponúkne až 35 hodín hrania vašej obľúbenej muziky. Bez tejto fíčurky si užijete až 40 hodín hudby. Nová konštrukcia slúchadiel ponúkne v hlavnom hlavovom moste strednú relífiu, ktorá ponúkne komfortnú zónu. Pre dlhodobé počúvanie hudby výrobca myslel aj na náušniky, ktoré sú vyrobené z prémiovej jahňacej kože a doplnené o pamäťové peny.

Ak sa pozrieme na hmotnosť slúchadiel, tak tá nas možno trochu zaskočí, pretože naozaj 285 gramov mať na hlave nie je len tak. Novinka Beoplay HX ponúkne 400 mm meniče s neodýmovými magnetmi. Pre lepšie telefonovanie s okolím slúchadla prinášajú 4 mikrofóny, ktoré by sa mali postarať o kvalitný a čistý zvuk počas telefonovania.

Fíčurky v slúchadlách

Pozrime sa ale ešte na fičúrky, ktoré slúchadlá prinášajú. Po novom sa môžeme tešiť na ANC, ktoré je možné upraviť v samotnej aplikácie od Bang & Olufsen prípadne aj na samostatných slúchadlách. Pre potešenie sa budeme môcť s nimi hrať aj dotykovo, pretože na pravej strane máme ovládanie hlasitosti a prehrávania, ako aj pomocou pravej strany budeme môcť príjmať, ale aj ukončovať hovory.

Pripojenie slúchadiel

O pripojenie slúchadiel a postará Bluetooth 5.1, ktoré obsahuje duálne pripojenie. V rámci párovania sa o pripojenie na zariadenia postará Google Fast Pair, Microsoft Switf Pair, alebo aj riešenie od Apple.

Cenovka

Ak nám nebude vadiť vyššia cenovka tak za cenu 499 eur dostaneme kvalitu, rýchlosť a prémiovosť na naše uši. Viac o slúchadlách si môžete pozrieť hore vo videu, prípadne priamo na ich stránke TU.

Reklama
Share: