Poznáte Spotify Mixes? Možno túto funkciu sem tam využijete. Spotify Mixes by mali po novom ešte lepšie fungovať.

Tzv. Daily Mixes dopĺňajú novšie Spotify Mixes.

Už ako sa minulý rok písalo od Spotify, kde informovali používateľoch o podcastoch, tak po dlhšom máme pre vás lepšie správy. Obľúbené Denné mixy získajú po čase potrebné omladenie, ktoré nám umožní streamovať hudbu v troch rôznych typoch vlastných zoznamov skladieb. Pokiaľ sa bojíte o to, že čo bude s „Tvoje Mixy“, tak tie ostávajú nezmenené. Nové Spotify Mixes budú slúžiť pre lepší pôžitok z počúvania, pričom bude brať do úvahy tri nové kategórie: žánre, umelcov a dekády.

Nová funkcia Spotify Mixes, tak bude k dispozícii nie len pre platiace účty. Túto fičúrku budú môcť využiť aj tí používatelia, ktorí si neplatia za prémiové služby. A ako si ich nájdete? Zamierite do sekcie „Len pre teba„, ktorá poslúži na vyhľadávanie vašich skladieb či už na počítačoch, alebo aj mobilných aplikáciách.

V nových zoznamoch skladieb je navigácia oveľa jednoduchšia ako v denných mixoch. Pomenovanie každého mixu podľa konkrétnych žánrov a interpretov pomáha vytvoriť atmosféru zoznamu skladieb skôr, ako si zoznam skladieb skutočne pozriete.

Zdroj a titulný obrázok: AndroidPolice

Reklama
Share: