Funkcia, ktorá chýbala mnohým hráčom na svete je opäť naspäť. Totiž pri hraní Call of Duty Mobile si hráči budú môcť opäť zahrať s ovládačom či už od PS4, alebo Xbox. Táto novinka možno zvýši popularitu u mnohých hráčov.

Funkcia, ktorá dávnejšie zmizla je opäť naspäť a opäť raz s viacerými možnosťami. Reč je o tom, že keď si máte chuť zahrať Call of Duty Mobile, tak si môžete k telefónu pripojiť PS4 ovládač a Xbox tiež. Jediný problém je ten, že ak si chcete zahrať hru pomocou iného ovládaču napríklad Nintendo Switch Pro, alebo iného tak vás hra upozorní, že vám to nemusí fungovať na 100% a bude to mať nejaké chyby.

 

Ako pripojím ovládač ku Call of Duty Mobile?

Je to jednoduché:

  1. Zapnite Bluetooth na vašom ovládači, ak máte PS4 tak na ovládači naraz podržte Share a PS tlačidlo. Pri Xbox stlačte Xbox a sync.
  2. Zapnite Bluetooth vo vašom inteligentnom zariadení
  3. V nastaveniach Bluetooth nájdite ovládač“jeho meno“ a pripojte sa k nemu. V všeobecnosti by sa malo jednať o Wireless Controller.
  4. Otvorte si hru na vašom smartfóne “ Call of Duty Mobile“ a povoľte „používanie ovládača – Allow to use controller“. Všetko by malo byť v úvodnom menu
  5. A teraz už len ostáva to, že keď sa vám pripojí, tak si ho nastavte v položke upravenie ovládača, tak ako potrebujete.

 

Každopádne, ak už raz máte ovládač, tak očakávajte že dostanete aj hráčov s ovládačom, aby sa hra vyrovnala. Čiže budete to mať o kúštik ťažšie.

Reklama
Share: