Novinka od aplikácie Viber je zatiaľ len prístupná v Maďarsku, ale čoskoro by mala doraziť aj na náš trh. Aktualizácia aplikácie Viber má uľahčiť používateľovi platenie v rôznych obchodoch. Viac sa o novinku dozviete po rozkliknutí.

Novinka od aplikácie Viber je zatiaľ dostupná len v Maďarsku, avšak čoskoro by mala zavítať aj na náš trh. Nová funkcia sa nesie s názvom Moneytou. Pomocou tejto novinky si budete môcť okamžite posielať peniaze cez chatovaciu aplikáciu. Nová funkcia Moneytou využije technológiu spoločnosti Send od Mastercard. Všetko bolo vyvinutú v Maďarsku vrámci tejto aplikácie.

 

Aké sú výhody platby cez Viber?

Funkcia Moneytou je bezpečná, rýchla a jednoduchá pre posielanie a prijímanie peňazí. Prevedená časť sa totiž pripíše k zostatku príjemca a budete ju môcť minúť prostredníctvom platobnej karty, alebo vybrať v hotovosti.

Špecialitkou je aj to, že si môžete zaregistrovať viac platobných kariet a následne si budete môcť vybrať, že pre ktorú transakciu chcete akú použiť. Funkcia Moneytou bude používateľom dostupná pomocou vlastnej ikony.

Zdroj: TU

Reklama
Share: