Zdá sa tak, že obľúbený modelový rad od spoločnosti Samsung sa čoskoro vytratí zo sveta. Čaká nás totiž niečo lepšie. Bude ním Samsung Galaxy Scroll?

Zdá sa tak, že blízka budúcnosť smartfónov bude spočívať v skladaní a scrollovaní.

Dôkazom toho je aj rolovateľný smartfón od spoločnosti Oppo, ktorá chystá novinku pod názvom X 2021. Po predstavení od spoločnosti Oppo, tak prichádza aj úvaha a klebety starých babiek, že Samsung chystá niečo podobné.

Zatiaľ isto vieme povedať, že Samsung má fámy o Galaxy Z Fold S, ktoré by malo byť predstavené v priebehu najbližších rokov. Ako sa zdá, tak technológie by mal mať podobné ako má Oppo X 2021.

 

Podľa Ice Universe sme sa tak aj dostali k informáciám o tom, že zariadenie Samsung Galaxy Z Fold S, alebo Z Fold Scroll by mali byť predstavené vo veľmi blízkej budúcnosti. Aktuálne kolujú informácie aj o „laboratórnych testoch“. Okrem Samsung nás čaká rozhodne aj mnoho ďalšieho, keďže značky ako Huawei a Xiaomi chystajú asi to isté.

 

Ak sa podarí Samsung vytvoriť toto zariadenie, tak by to znamenalo to, že výsuvné zariadenia by nechali firmu opäť raz napredovať.

Aktuálne o novinke od Oppo vieme povedať toľko, že pri modeli Oppo X 2021 sme mohli spoznať už 122 patentov,pričom 12. z nich sa dotýkalo len obrazovky. Tzn. ak im ich udelia v rámci vysúvacích smartfónov, tak mnohé spoločnosti budú ťahať za kratší koniec.

Zdá sa tak, že Samsung Galaxy Note odzvoní a časom ju nahradí modelová rada (vlajková loď) Galaxy Z.

Zdroj: T3

Reklama
Reklama
Share: