Samsung Galaxy S11 by mal zazrieť svetlo sveta už vo februári roku 2020. Hlavným lákadlom tohto smartfónu by mal byť fotoaparát, ktorý zatiaľ viac prezrádza túto novinku cez uvedený zdrojový kód v aplikácii Fotoaparát.

Nový prírastok do rodiny Samsung by mal byť predstavený vo februári roku 2020. Novinka by mala používateľov zaujať fotoaparátom, keďže zatiaľ zdrojový kód systémovej aplikácie Fotoaparát poukazuje na túto lákavú horúcu novinku.

Podľa zistení portálu XDA Developers by sa v najnovšej verzii aplikácie mal spomínať záznam videa v 8K rozlíšení, ktorý možno bude už aj v novinke S11.

Zatiaľ to vyzerá tak, že nový ťahúň značky Samsung by mal obsahovať fotoaparát s 108 MPx. Toto rozlíšenie zatiaľ má len zopár telefónov na trhu. K prírastkom tohto fotoaparátu by malo byť aj fotenie v ultravysokom rozlíšení. V novej verzii aplikácie Fotoaparát je spomenutý aj pomer strán obrazovky 20:9.

Medzi ďalšie novinky by malo byť aj zmenšenie rámikov nad a pod displejom, pričom sa zväčší veľkosť displeja, avšak sa zachová jeho šírka. Pomer strán by sa mal natiahnúť z aktuálnych 19:9 na 20:9.

Zdroj: XDA Developers

Reklama
Share: