Novinky v Clubhouse budú podľa najnovších informácií dostupné v priebehu najbližších týždňov. Čo všetko budú obsahovať?

V rámci nových aktualizácií obľúbenej aplikácie Clubhouse sa potešia všetci používatelia iOS. V Android verzii sa zatiaľ nemáme na čo tešiť.

Okolo tejto aplikácie už dlho prebieha veľký rozruch, ktorý má aj nejaké nevýhody. V prvom rade potešíme používateľov Android zariadení, keďže tím Clubhouse začal pracovať na verzii pre Android používateľov. Podľa aktuálnych informácií sa chystá prvá beta verzia.

Aktuálne tím Clubhouse vo svojom blogovom príspevku potvrdil, že bude dostupná hrubá verzia pre Android. Kedy by mala byť dostupná táto beta verzia?

Ako už samotný zástupcovia spoločnosti sa vyjadrili, tak nebude to hneď, ale v priebehu najbližších týždňov. Podľa všetkých údajov by tento dátum konečný mal padnúť na prelome mája alebo júna. Ohľadne májového uvedenia na trh by sa potvrdili predchádzajúce informácie o uvedení.

Ale ako je známe, tak aj na iOS si aplikácia prešla rôznymi funkcionalitami, pričom vyskúšala veľa fíčuriek podobne ako Twitter, Instagram, Reddit alebo Telegram. Androiďáci si tak ešte chvíľu počkajú, keďže nemajú alternatívu.

Zdroj: AndroidAuthority

Reklama
Share: