Časy, kedy aplikácia Evernote bola neznáma a ľudia si na ňu ťažko zvykali sú preč.

Nová verzia Evernote je prerobená. Aktuálne sme na 10 hlavnej verzii, ktorá prináša mnoho zmien.

Na to, že aplikácia Evernote prináša za cenu len 5 EUR mesačne mnoho nových zmien a ročne to je 60 EUR tak to vôbec nie je až tak veľa ako sa zdá.

V novej verzii ostala naďalej mať možnosť účet Basic zadarmo. Tzn obsahuje 2 zariadenia súčasne. Ak aplikáciu budete chcieť používať aj na iných zariadeniach, tak vždy z daného sa budete musieť odhlásiť. Čo sa týka limitu na poznámku, tak naďalej je maximálnych 25 MB s tým, že mesačný prenos dát sa nezmenil a zostalo rovnako na úrovni 60 MB.

Aké sú vylepšenia?

Medzi novinky patrí práca s editorom. Po novom si môžete vyrábať jednoduchšie tabuľky, odsadiť zaškrtávacie body, ako aj budete mať možnosť pracovať s formátovaním ako je napríklad Drag&Drop. Nástrojová lišta sa tiež dočkala nového dizajnu

Po novom vyhľadávanie podporuje aj navrhovanie textových reťazcov, filtrovanie podľa typu obsahu či už PDF, URL alebo aj prílohy.

Samotný výrobca aplikácie vraví, že s novou aktualizáciou funguje lepšie než predtým. Vďaka novému update na verziu 10 sa zamerali na odstránenie pádov aplikácie, ako aj zlepšili synchronizáciu medzi zariadeniami, ktorá by mala pobežať oveľa hladšie a plynulejšie

Ak ste kedysi túto aplikáciu opustili, tak stále sa k nej môžete vrátiť a možno s novinkami vás priláka ju opäť používať.

Link pre stiahnutie TU.

Zdroj: Evernote

Reklama
Share: