Spoločnosť Samsung nechce patriť medzi tie, ktoré premeškajú vlnu niečoho špeciálneho a ani teraz pri očakávaní nového filmu Star Wars: The Rise of Skywalker nezaváha. Chystá Samsung Galaxy Note 10+ v červeno čiernej farbe.

Mesiac pred premiérou filmu Star Wars: The Rise of Skywalker chystá spoločnosť Samsung špeciálnu edíciu vlajkovej lode Note 10+.

Samsung prichystal špeciálnu edíciu v červenej a čiernej farbe spolu s doplnkami. Samsung Pen bude červenej farby, Samsung Galaxy Buds sa budú skladať z čiernych slúchadiel v čiernom púzde s červeným interiérom. Špecialitkou bude kožený poťah Galaxy Note 10, ktorého tvorí maska Kylo Ren ako aj jeho kovový odznak s Kylo Ren.

Celá edícia bude dodávaná v čiernej skrinke na ktorej bude vyobrazený Kylo Ren. Špeciálna sada bude obsahovať aj predinštalovaný exklúzivný obsah v podobe tapiet, animácií, alebo aj zvukov.

https://www.youtube.com/watch?v=ZAbox-KKXDQ

Cena Star Wars edície je stanovená na 1300 dolárov s dostupnosťou objednávky 13. decembra. Ak si ju budete chcieť objednať, tak bude dostupná na stránkach Amazon či Samsung.

Zdroj náhľadovej fotografie: AndroidAuthority

Zdroj: AndroidAuthority

Reklama
Share: