Natívne spúšťanie Android aplikácií už bude čoskoro vo Windows 11. Bude to dobrá pomôcka pre nás?

Ako sa zdá, tak slová resp. funkcia z minulého roka sa začína napĺňať. Naše dlhé čakanie je na konci a už budúci mesiac bude vo Windows 11 zavedená podpora aplikácií pre Android.

Táto informácia sa objavila v blogu spoločnosti Microsoft, ktorá vraví o „verejnom náhľade“. Po veľkolepom uvedení tejto podpory sa tak situácia mení a zlepšuje, čo bude znamenať to, že uzavretá skupina ľudí už teraz aktuálne testuje obmedzený počet podporovaných aplikácií.

Čo všetko nám prinesú tieto novinky a ako s nimi budeme vedieť pracovať?

Android aplikácie vo Windows 11
Zdroj: GSMArena
Android Windows Hry

Zatiaľ nie je známe to, že či všetci používatelia budú mať prístup ku všetkým Android titulom. Aktuálne množstvo používateľov operačného systéme Windows 11 má k dispozícii približne 50 aplikácií, ktoré si viete rozbehnúť bez akéhokoľvek slideloadingu.

Je ale dobre pripomenúť jednu vec. Tou je to, že Microsoft upozornil, že záverečná bezplatná aktualizácia systému Windows 11“ sa blíži do záverečnej fázy“. Mnohí užívatelia sa už nevedia dočkať na aktualizáciu, pretože je po nej veľký dopyt, avšak na druhej strane si musíme uvedomiť to, že tí čo váhajú by mali prestať nad tým váhať. Totiž je dosť pravdepodobné to, že ak to nestihnete teraz, tak potom si za aktualizáciu budete musieť poriadne zaplatiť.

Zdroj: 9to5google

Reklama
Share: