Nechcete si už nechať ujsť žiadne opatrenia Covid automat? Prečítajte si ich v aplikácií vášho mobilného zariadenia.

Ak chcete mať prehľad o aktuálnych nariadeniach v rámci obmedzení, tak aplikácia Nariadenia Automatu vám všetko uľahčí

Vďaka aplikácii sa budete konečne vyznať v aktuálnych obmedzeniach, ktoré sú po slovensku v súvislosti s Covid-19. Pre užívateľov Android, tak Nariadenia Automatu začína byť obľúbená aplikácia, ktorá je na trhu už od polovice februára 2021. Táto aplikácia je dostupná v obchode Google Play. Pre Huawei zariadenia sa nám ju tiež podarilo nájsť a tak si ju viete stiahnúť cez  Huawei AppGallery aktuálne nepotešíme používateľov iOS, keďže aplikácia pre iOS zatiaľ nie je dostupná.

Podstatné je, že iOS používatelia si budú môcť zatiaľ nájsť aktuálne opatrenia vo webovom rozhraní.

Prečo vznikla aplikácia Nariadenia Automatu?

Aplikácia bola primárne vytvorená, preto aby zjednodušila a urýchlila prístup k aktuálnym opatreniam pandémie koronavírusu. Sú tam aktuálne opatrenia aj v rámci vášho regiónu. Ak sa chcete čo najviac dozvedieť o opatreniach, tak vám postačí si aplikáciu nainštalovať, spustiť a zvoliť si región, v ktorom žijete. Registrácia nie je nutná.

Akonáhle si zvolíte región, tak sa vám zobrazia prehľadné informácie o aktuálnom stupni obmedzení pre váš región. Aktuálne nariadenia si iOS používatelia môžu zatiaľ pozrieť cez webovú stránku www.nariadeniaautomatu.sk

Na záver pripomenieme len toľko, že oficiálny COVID automat bol pred nedávnom spustený od štátu. Štát sprístupnil všetky informácie vo svojej webovej aplikácie na stránke automat.gov.sk

Je už na vás, ktorý spôsob informácií si vyberiete, každopádne mať to za nás v aplikácii asi bude lepší spôsob než ho hľadať na webovej stránke.

 

Stiahnúť z Google Play
Stiahnúť z Google Play

Zdroj: AppGallery

Reklama
Share: