Cyberpunk 2077 od začiatku spustenia hry do predaja získava neskutočné množstvo kritiky. Kritika, ale neovplyvňuje túto vec.

Obľúbená hra Cyberpunk 2077, ktorá získava od začiatku spustenia množstvo kritiky sa môže tešiť z veľkého miľníku.

Spoločnosť CD Projekt oznámila, že doposiaľ sa jej podarilo predať ohromný počet kópií hry. Jedná sa o číslo 13 miliónov kópií v podobe digitálnej, ale aj fyzickej. Po pôvodnom vydaní hry všetko naznačovalo tomu, že tí čo si zakúpili hru, tak ju rovnako aj rýchlo vrátia naspäť do obchodov, kvôli veľa chýbam, ktoré hra obsahovala. Toto sa ale nestalo.

Stále sa ale určite našli tí, ktorí vrátili hru, keďže vrátiť ju možné max do 2 hodín hrania. Tí čo ju vrátili, tak sa ich kúpa anulovala, a tak možno počet kópií je o mnoho vyšší než sa zdá. Vtipné je na tom všetkom to, že mnoho ľudí sa chybami začali chváliť na internete a začínajú si viac užívať chyby než hru. Škoda je len to, že okrem klasických nedostatkov v hre sa objavila aj jedna vážna a tou je možnosť sebapoškodzovania uloženého súboru.

 

Pýtate sa, že či si máte hru kúpiť teraz, alebo si počkať na tú dobrú verziu?

Hru sa oplatí určite teraz kúpiť. Je isté to, že kým hra príde do dokonalosti, tak ešte zaberie zopár GB na úložnom priestore s updatami. Je to na vašom zvážení, ale hra má potenciál na oveľa viac, keďže chyby nielen táto hra opravuje, ale aj napríklad obľúbený letecký simulátor od Microsoft.

Tak ako kúpite si hru či nie? Napíšte nám dolu do komentáru.

 

Zdroj + titulný obrázok: CD Projekt

Reklama
Reklama
Share: