Potešíme všetkých, ktorí sa báli o svoj balík služieb Windows 7 a Office 2010. 0patch sa rozhodol naďalej vytvárať rady bezpečnostných záplat, ktoré používateľov ochránia.

Ako sme dávnejšie informovali, tak firma Microsoft pred nedávnom predstavila nepríjemnú správu. Tou bolo, že od 13. októbra 2020 prestane podporovať Windows 7 a Office 2010. To sa však, ale z časti mení.

Firma 0patch, ktorá v minulosti poskytla opravné balíky pre Windows 7, sa opäť rozbehla. Naďalej tu bude, aj pre tých platičov, ale aj neplatičov. Uvádza to na svojom blogu 0patch Blog. Všetko sa to udialo, preto lebo firmy prejavili o tieto služby záujem. Ako je známe tak firma 0patch už vyriešila cez 21 vysoko nebezpečných zraniteľností, ku ktorým vydala tzv. mikro záplaty. Tieto záplaty budú vydávať aj pre Office 2010.

Každopádne to firmu niečo stojí, a preto nie len že poskytujú tieto služby zadarmo, ale aj existuje platená podpora na rok za 22,95 eur bez DPH, pričom pre firmy je ako stvorená. Balík obsahuje spomínaný Windows 7, alebo aj Office 2010.

Ak ste teda firma a pýtate sa, že čo ďalej, tak toto je ideálne riešenie, ako neprechádzať na nové systémy, ale ostať pri starých bez problémov.

Zdroj: BetaNews0patch

Reklama
Reklama
Share: