Budeme mať nové webové rozhranie pre Spotify? Novinka prinesie vylepšený vzhľad.

Obľúbená hudobná streamovacia platforma Spotify prejde jemnými úpravami. Čoho sa dotknú?

Obľúbené webové rozhranie prinesie nový vylepšený vzhľad. Spotify sa tak pustil do redizajnu svojej webovej stránky, v ktorej sa dočkáme mnoých kozmetických zmien ako aj vychytávok. Už podľa obrázku prechádza Spotify zmenou, ktorá niektorým funkciám mení ich miesta a pravdepodobne môžeme povedať to, že webová verzia sa asi najviac problíži tej mobilnej verzii aplikácie. Ako sa dozvedáme, tak Švédska spoločnosť prichádza s informácami, že nová aktualizácia prichádza po mesačnom vývoji. Ak si isto všimnete, tak už aj pole Hľadať zmenilo svoje miesto a už sa nenachádza v stavovom riadku.

Nové umiestnenia si našli aj ďalšie funkcie, ktoré sa nachádzajú po novom na ľavej bočnej strane, medzi Domov a Vaša knižnica. Zdá sa tak, že tlačidlo Prechádzať a Rádio boli posunuté do ponuky v ľavom hornom rohu.

Po novom sa nám zdá by aj to, že Pridávanie skladieb už nebude tak komplikované. Zmení sa jeho funkčnosť na funkciu drag-and-drop pričou rýchlym presunom myši si viete vašu obľúbenú skladbu preniesť, tam kam potrebujete. Ak sa pozrieme ešte na ďalšie fíčurky, tak Spotify Premium umožní ukladať zoznamy skladieb do mobilných zariadení, toto doteraz nebolo možné na počítači. Toto isté si budete môcť urobiť aj v desktopovej verzii. Skvelou fíčurkou bude aj nové tlačidlo Stiahnúť, ktoré budeme môcť používať v kombinácii klávesových skratiek akými su Ctrl +? alebo Command +?, prvá funkcia je pre pc verziu a druhá pre macOS.

Kedy si budeme môcť užiť aj my redizajn aplikácie?

Uvoľnenie nových fíčuriek pre desktopovú verziu bude postupne po celom svete. Môže to trvať zopár týždňov, kým si aj vy vychutnáte vašu obľúbenú hudbu s novým prostredím.

Reklama
Share: