Známy výrobca prémiových a luxusných reproduktorov Devialet, predstavil nové luxusné a najmä prvé bezdrôtové slúchadlá. Priaznivci kvalitnej hudby si ich môžu kúpiť za priaznivú cenu.

Prémiová značka zameraná na luxus v oblasti zvuku predstavila svoje prvé bezdrôtové slúchadlá. Devialet Gemini budú za priaznivú cenu.

Prvé dodávky luxusných bezdrôtových slúchadiel prichádzajú za priaznivú cenu 299 eur. Aktuálne sa vie to, že prvé kusy sa dočkajú už svojich majiteľov počas decembra tohto roka. Nové bezdrôtové slúchadlá budú teda naozaj bez prepojenia kábla. Samotná spoločnosť, tak okrem nových slúchadiel prišla aj s troma patentmi (EAM, IDC a PBA). Slúchadlá majú ponúknuť tzv. kaskádové dekompresné komory, ktoré by mali oveľa viac držiať v ušiach.

Každé slúchadlo obsahuje aj funkciu, ktorá aktívne potlačí hluk pod názvom ANC. K ním sú priradené aj mikrofóny pre interakciu s hovormi, ale aj hlasovú.  Podobnú funkciu nájdeme aj pri AirPods Pro od Apple. Skvelou novinkou je teda maximálne vymazanie šumu z pozadia, ako aj hluku vôkol vás.

prémiovosti slúchadiel poslúži aj automatická úprava zvukového signálu. Výdrž batérie je stanovená na OSEM hodín bez ANC a s ANC až  šesť hodín. Vďaka púzdru budete môcť počúvať až 24 hodín.

 

Zdroj: TechCrunchDevialet

Reklama
Reklama
Share: