Ak ste majiteľ smartfónu, ktorý má OS Android, tak môžete sa tešiť na ďalšiemu prepojeniu Google s vašim inteligentným zariadením. Nová forma prihlasovania, je tak konečne dostupná.

Majitelia OS Android sa môžu tešiť na novú možnosť prihlásenia. Po novom vedia využiť už aj svoj Google e-mailový účet. Spoločnosť, tak zaviedla túto funkciu bez toho, aby dala o tom vedieť.

Spotify je tak momentálne dostupná pre majiteľov Android a používateľov s webovou verziou aplikácie Spotify. Zatiaľ nie je jasné, že či táto novinka pribudne len pre majiteľov Android zariadení,  alebo časom sa zavedie aj do iOS.

Na záver len dodáme to, že „Ak máte spojenú vašu e-mailovú adresu  s Google účtom, tak po novom kliknete už len na výzvu prihlásenia cez e-mailovú adresu a hesla. Ak ešte účet nemáte, tak si ho jednoducho založte a využívajte tak novú možnosť prihlásenia pre Android zariadenia.“

Každopádne okrem Google prihlásenia sa môžete aj pomocou vášho Facebook konta, ale to veľa ľudí príliš nevyužíva a ani nechce.

 

Zdroj: PhoneArena

Reklama
Reklama
Share: