Prebehol už asi rok, kedy Mark Zuckerberg predstavil možnosť si urobiť „DATING“ – rande cez Facebook. Odvtedy ubehol nejaký čas a až tento rok počas Valentína sa ju podarilo spustiť, tak aby si ju aspoň mohli v USA vyskúšať. Momentálne po takmer pol roku je dostupná Facebook Dating dostupná aj u nás.

Spoločnosť Facebook spustila oficiálne svoju aplikáciu, po dlhých problémoch, ktoré s ňou mali úrady. Funkcia sa tak stala oficiálnym konkurentom známej služby Tinder.

Portál The Verge upozornil svet na to, že funkcia Facebook Dating  je konečne dostupná aj u nás. Pôvodne totiž aplikácia bola spustená len pre 20 svetových krajín, len v niektorých boli proti úrady.  Facebook Dating tak je oficiálne aj konečne u nás a nijak sa viac menej nelíši od tej americkej. Funkciu si viete sputiť priamo v appke sociálnej siete Facebook.

Pozor!

Pre vytvorenie účtu musíte splniť základnú požiadavkou a tou je vek 18+. Pri tvorbe nového účtu sa vám presunie len krstné meno, vek a ostatné informácie si musíte vyplniť nanovo.

Fíčurka pre Vás

V rámci profilu si budete môcť zdieľať príbeh z Facebook alebo Instagramu. Ak tam nebudete chcieť byť videný, tak nebudete. Totiž aktivita v zoznamke sa vám nezobrazí na bežnom účte. Skvelou fíčurkou je aj vyhľadávanie vašej spriaznenej duše na základe podobných záujmov. Ak si budete chcieť uskutočniť aj v dnešnej dobe rande, tak na to bude slúžiť videohovor. Facebook Dating nebude hľadať budúce lásky z vášho súkromného profilu na sociálnej sieti.

 

Čo ak budem chcieť aby mi aj prepojenie fungovalo? Dá sa to?

Potešíme vás, keďže si viete vytvoriť tzv. Secret Crush, do ktorého si priradíte až 9 priateľov z Facebook a Instagram, a ak sa vám náhodou urobí zhoda, tak sa obaja uvidíte na jednom spoločnom zozname.

Zaujímavosť na záver je tá, že Facebook Dating sa pochválil tým, že od minuloročného štartu sa cez túto funkciu našla zhoda už v 1,5 miliardách prípadoch.

 

Zdroj: The Verge

Reklama
Reklama
Share: