Opäť raz podvodníci skúšajú nové praktiky a tento krát opäť neobišli ani obľúbenú známu sociálnu sieť Facebook. Po novom si viete získať, či už najnovší iPhone 14 Pro Max za necelých päť eur, alebo aj ho môžete vyhrať.

Chcete najnovší smartfón od Samsung, alebo najnovší iPhone 14 Pro Max za necelých pät eur? Síce znie to lákavo, ale je to podvod.

Facebook podvodníci opäť úradujú a skúšajú tradičnou schémou získať nie len odberateľov na stránku, ale aj ich peniaze.  Jedna zo stránok, na ktoré sme narazili 27.4, sa prezýva SAMSUNG FANS! V čase jej založenia mala iba 326 odberateľov.

Ako sa tam píše:“ S radosťou oznamujeme, že niektorým z vás rozdáme viac než 375 smartfónov, ktoré nemôžeme predať skrz dôvody škrabancov na nich, preto ich budeme rozdávať zadarmo. Jedná sa o farbu ako je modrá.“

Už na prvý pohľad sa zdá, že by to mohlo byť zaujímavé s možnosťou získania, avšak POZOR! NENECHAJTE sa nachytať. Obrázok, ktorý je síce podobný smartfónu znázorňuje to, že je to iba render, ktorý nemusí ani existovať. Naznačuje tomu tenkosť smartfónu.

Smartfón pôsobi dôveryhodne, avšak doteraz neexistuje Samsung s tromi fotoaparátmi akoby spojený s konkurenciou. Nenechajte sa preto nachytať.

Zdroj obrázku: Facebook

Reklama
Share: