Sociálna sieť Facebook chystá zaviesť novú funkciu, pod názvom Populárne fotografie. Pod touto funkciou nájdu užívatelia mnoho obrázkov a fotografií s minimom textu. Táto novinka bude čoskoro dostupná.

Novinka sociálnej siete Facebook, bude čoskoro dostupná a ponúkne užívateľom obsah bez zbytočného textu. Novinku chce Facebook zaviesť preto, aby používateľom spríjemnil používanie sociálnej siete a odstránil im zbytočné textové obrázky, plné odkazy, reklami, alebo komentáre. Dôvodom tohto kroku, je to že práve spomínané veci, ktoré chce odstrániť môže odlákať používateľa od sociálnej siete Facebook a tým pádom môže používateľ prejsť na Instagram už len.

Nová funkcia teda v skratke zobrazí viac obrázkov na sociálnej sieti. Ak ste sa potešili, že je to už aktuálne, tak ešte nie, pretože Facebook tento test nerozšíril ešte. Nová funkcia bude fungovať tak, že kliknete na fotografiu v novinkách a pod ňou sa zobrazia ďalšie obrázky. K umocneniu zážitku z novinky vám dopomôže aj tmavé pozadie.

Aktuálne to vyzerá tak, že Facebook a Instagram sa snaží neustále spopulárniť svoju funkcionalitu. Z Facebooku prišli ešte správy, že odmietli komentovať budúcnosť tejto novinky.Facebook chystá novinku

Zdroj náhľadovej fotografie: Facebook, AndroidPolice

Zdroj: AndroidPolice

Reklama
Share: