Firma OnePlus dnes predstavila svoje novinky, ktoré ponúkajú slušný výkon za rozumnú cenu. Ako vyzerá nový modelový rad OnePlus Nord?

Spoločnosť OnePlus sa rokmi inovácií snaží vždy priniesť niečo nové a funkčné. Ich cieľom je vytvoriť rýchly, ale aj plynulý užívateľský zážitok.

Nové smartfóny série Nord prinášajú nové zážitky zo sledovania videobsahu, ako aj dlhotrvajúce hranie sa na smartfóne, plné využívanie kamier, ale aj výdrž batérie. O chod zariadení sa postará systém OxygenOS.

 

OnePlus Nord N10 5G: To najlepšie čo môžete mať v 5G

Nový OnePlus Nord N10 5G prináša niečo čo tu doteraz nebolo. Výkon 5G s plynulým displejom, ktorý poskytne 90 Hz. Okrem toho prináša aj technológiu Warp Charge, alebo aj štvornásobný fotoaparát. Nový smartfón poženie 6 GB RAM s 128 GB úložiskom, ktoré si vieme rozšíriť až na 512 GB.

Displejovo prináša 6,49-palcovú FHD+ obrazovku, ktorá má až 90 Hz obnovovaciu frekvenciu. K zážitku z obrazovky sa pridávajú aj duálne reproduktory. Vyššie sme spomínali Warp Charge, čo je v skratke nová technológia nabíjania, ktorá smartfón nabije za neuveriteľne rýchlo. Čiže nové zariadenie prinesie podporu pre  Warp Charge 30T a 4300 mAh batériu.

To prečo vývojári priniesli OnePlus Nord N10 5G je možnosť sprístupnenia 5G konektivity pre mnohých nových užívateľov, čo je najmä vďaka čipsetu od spoločnosti Qualcomm. Zariadenie má od nich čipset pod názvom Snapdragon 690.

Čo fotografie?

Ako ste si isto všimli, tak novinky majú štvoricu objektívov, pričom hlavný má 64 Mpx, širokouhlý 119-stupňový fotoaparát (širokouhlý) s vyhradením pre makro a monochromatické objektívy. Na prednej strane je umiestnená selfie kamera s 16 Mpx určená pre selfie, alebo aj videohovory.

Firma OnePlus dnes predstavila nové smartfóny! Toto sú oni
Firma OnePlus dnes predstavila nové smartfóny! Toto sú oni

 

Nový OnePlus Nord100: Prívetivá cena spojená s nekonečnou zábavou

Nový OnePlus Nord100 prichádza s o niečo menším displejom 6,52-palcovým pričom má tiež duálne stereo reproduktori. O chod nového smartfónu sa postará batéria s extrémnou kapacitou 5000 mAh, ktorá podporuje 18 W rýchlo nabíjanie.

 

Reklama

Výkon zariadenia

O výkon zariadenia sa postará 4 GB RAM s 64 GB vnútorným úložiskom. Čo sa týka výkonu, tak novinka je spojazdnená na Snapdragon 460 od Qualcomm. Smartfón je možné si tiež rozšíriť o ďalšie Mb pomocou MicroSD karty. Ak budete chcieť fotiť, tak novinka Nord N100 prichádza s hlavným fotoaparátom, ktorý má rozlíšenie 13 Mpx. K nemu je ešte dodaný objektív pre bokeh (rozostrenie za objektom), makroobjektív pre dynamický zážitok z fotenia.

Všetky vyššie uvádzané novinky prichádzajú s predinštalovaným operačným systémom OxygenOS 10.5.

Aká bude cenovka nových zariadení?

OnePLus Nord N10 5G – 329 eur na Slovensku

Nord N100 – 179 eur na Slovensku

Ak vás zaujíma dostupnosť smartfónov, tak ich určite nájdete u našich operátorov.

Zdroj: OnePlus

Reklama
Reklama
Share: