Audio spoločnosť Bang & Olufsen pri príležitosti 95. výročia spoločnosti predstavila novú luxusnú farebnú líniu Golden Collection. Novinky spoločnosti prichádzajú z dánska.

Mnoho z nás má rado luxus, a preto sa spoločnosť Bang & Olufsen rozhodla pri príležitosti 95. výročia predstaviť luxusnú kombináciu ich audio produktov.

Novinky sú predstavené v nových farbách, ktoré sú spojené teplom a trvalou hodnotou. V prvom rade sú zložené s hliníka so zlatým odtieňom, zemitým textilom, pravou jahňacou kožou, ako aj masívnym dub a mramorom Carrara.

Golden Collection prichádza teda s deviatimi produktmi, ktoré sú po novom základom produktového portfólia spoločnosti:

Bang & Olufsen Golden Collection!

  • Beosound Balance (cena 2500 eur) prichádza s hliníkovými detailami v zlatom odtieni, ponúkajú luxusnú bielu pletenú textíliu, ktorý dopĺňa elegantný podstavec z mramoru Carrera – po prvý krát použitý materiál pri značke. Materiál zabezpečuje rozdielnosť reproduktorov, ktoré sú vďaka nemu nie identické a prinášajú pohľad exkluzivity.
  • Beoplay A9 (cena 2750 eur), reproduktor prichádza v bezdrôtovom prevedení. Beoplay A9 prichádza z dizajnerského hľadiska skôr ako nábytok, ktorý má hliníkový prstenec v zlatých tónoch. Poťah reproduktora je v pieskovej farbea nohy pozostávajú zo svetlého dubu. Všetky materiály sú od firmy Kvadrat.
  • Beosound 2 (cena 2000 eur), – Ikonický dizajn s 360-stupňovým rozptylom. Telo je vyhotovené z hliníku so zlatým prevedení.
  • Beovision Harmony (cena sa pohybuje od 19 500 eur), Tzv. televízny zážitok od firmy Bang & Olufsen, ktorý ponúkne vysúvací mechanizmus v hliníkovom tele. Špeciálne k nemu bol vyhotovený podlahový stojan, ktorý má ručne vyrobený kryt reproduktora z hliníka a svetlej dubovej dyhy. Beovision Harmony má aj vlastné diaľkové ovládanie Beoremote One.
  •  Beolab 50 (cena sa pohybuje od 30 000 eur) a Beolab 90 (cena sa pohybuje od 75 000 eur) – Aktívne reproduktory firmy Bang & Olufsen, ktoré pozostávajú z hliníkových detailov odliatych v zlatom farebnom odtieni. Celkovo reproduktory ponúkajú pieskovú farbu, a majú ručne vyrobené akcenty zo svetlého dubu.

  • Beosound A1 generácie (cena 250 EUR) – Hliníkové mrežovanie s perleťovým zlatom, farebný remienok z pravej kože a hliníkový štítok s logom firmy prináša táto legendárna „novinka“.
  • Beoplay H95 (cena 800 eur) a  Beoplay E8 generácie (cena 350 eur) – vlajková loď medzi slúchadlami v bezdrôtovom prevedení z ušnicami vyrobených z jahňacej kože v pieskovej farbe a so zlatým hliníkom. Beoplay E8 sú dokonca dodávané v bezdrôtovo nabíjacom púdzre a balení v pieskovej koži s hliníkovými detailmi v zlatých odtónoch.

Dostupnosť

Golden Collection si viete zakúpiť na stránka www.bang-olufsen.com, v Bang & Olufsen obchodoch, ako aj u vybraných predajcov.

Zdroj: Bang & Olufsen

Reklama
Reklama
Share: