Pre Google fotky sa chystá nová aktualizácia, v ktorej by sa mala nachádzať funkcia manuálneho označovania tvárí. Aktuálne táto novinka je dostupná len pre niektoré Android zariadenia, ktoré si budú môcť túto novú funkciu odtestovať.

Novinka od spoločnosti Google prinesie novú funkciu v podobe manuálneho označovania tvárí na fotkách. Aktuálne je táto novinka dostupná len pre pár zariadení s operačným systémom Android. Vyzerá to tak konečne, žeby Google vyslyšal prosby svojich zákazníkov?

 

Nové tlačidlo, ktoré sa objaví v Google fotkách ponúkne nové rozhranie, v ktorom si budete môcť určiť, že či sa jedná o ľudskú tvar či nie. Táto funkcia prichádza po tom, čo používatelia mali problém označiť tvár, ak bola fotka odfotená z rôznych uhlov, alebo bola fotená pri nižšom svetle/tieni.  Novou funkciou bude aj možné odstránenie označenia tváre, ak ju tam nechcete mať na stálo. Nová funkcionalita sa objavila v aplikácií Google Fotky v4.32 v zariadeniach s operačným systémom Android. Je to zatiaľ len test, čiže pre iOS a plne všetkých s Android bude táto funkcia dostupná až časom.

Zdroj fotografií: 9to5Google

Zdroj: 9to5Google

Reklama
Share: