Google si dal s tým naozaj poriadne dlhý čas, kým sa rozhodol priniesť novinku (funkciu) do Google kalendárov, ktorá uľahčí život mnohým používateľom. Novinka bude dostupná ako pre Android, tak aj iOS.

Azda jednou z najpraktickejších funkcií v Google kalendároch bola vždy možnosť pridávať úlohy a zobrazovať ich/ upravovať ich bez toho, aby ste museli otvárať ďalšiu mobilnú aplikáciu. Po novom už ale vieme to, že pridružené aplikácie budú integrované v rámci Úloh, ako v iOS, tak aj v Android. V skratke povedané, ide o to, že Úlohu, ktorú pridáte do kalendára sa Vám automaticky zosynchronizuje ako s telefónom, tak aj s počítačom.

 

 

Google priniesol novú veľmi žiadanú funkciu do Kalendárov!
Google priniesol novú veľmi žiadanú funkciu do Kalendárov!

Podľa Google bude nová funkcia dostupná v predvolenom nastavení aplikácie, tzn pri jej používaní nebude potrebné vykonať žiadne nastavenia.

Po novom Vám postačí pridať Úlohu do kalendára, tak že jednoducho kliknete na dolný roh, kde sa Vám zobrazí možnosť Vytvoriť a následne na to vyberiete položku Úloha. Ak ešte funkciu nemáte dostupnú tak nezúfajte, bude čoskoro dostupná v najbližších aktualizáciách.

Zdroj: PhoneArena

 

 

Reklama
Share: