Dávnejšie sme písali o Google Maps, ako majú byť prehľadnejšie pre turistov a turisti majú vďaka ním možnosť viac spoznať miesta, ktoré navštevujú a najmä vďaka nim sa nestratia. Dnes sa táto novinka presunula už aj k nám. S Google Maps sa nestratíte v cudzej krajine.

Testovaná novinka od Google Maps sa začína rozrastať medzi turistov v podobe odporúčaných miest, ktoré by mohli navštíviť. Vďaka novinke ako turista budete môcť zdielať fotografie a recenzie a zapojiť sa kvázi do tak novej sociálnej platformy.

Pribudol nový lokálny sprievodca v Google Maps

Nová funkcia umožní používateľom sa riadiť podľa miestnych sprievodcov, a tým získajú možnosť navštíviť miesta, ktoré odporúčili miestny sprievodcovia. Tým, že Maps Google budú mať aj kombináciu fotografií, tak by sa používanie aplikácie malo ešte viac zatraktívniť. Bohužiaľ zatiaľ novinka nie je u nás dostupná, avšak ak idete na dovolenku či už do Londýn, New York, San Francisco, Tokio, Sao Paulo, Bangkok, Dílli, Osaka, alebo Mexico City, tak si nenechajte újsť túto novinku. Funkciu o ktorej píšeme nájdete v sekcii KARTY PRE VÁS.

 

Zdroj náhľadovej fotografie: AndroidPolice

Zdroj: AndroidPolice

Reklama
Share: