Google chystá pozitívnu zmenu. Zdá sa, že Android 12 sa možno vráti k svojím pôvodným tradíciám.

Doteraz ešte stále existuje mnoho dôkazov o tom, že Android 11 ešte stále nevlastní mnoho zariadení. Google preto prekvapuje to, že chystá nový OS s označením Android 12.

Podľa informácií by sa malo hovoriť o stabilných verziách Android 12 pre Google Pixel. Všetky informácie hovoria o tom, že nový OS by mal mať naplánovaný štart začiatkom septembra, pričom to čo bude vlastniť nová verzia, a aké fíčurky, tak to sa postupne podozvedáme.

Ako uviedol portál XDA-Developers  vieme to, v prvom pláne, že označenie Android 12 bude niesť označenie Snow Cone (Snehový kužeľ). Milé je to, že od roku 2009 nesú Android rôzne názvy, či už pvým bol Cupcake. S pravidelnosťou prichádzali ďalšie označenia ako Donut, Eclair, Froyo, Gingerbread, Honeycomb, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean, KitKat, Loollipop, Marshmallow, Nougat, Oreo a Pie. Otázka teda nastáva. Bude Android pokračovať v tejto tradiícii? Prečo sa rozhodli pre názov Snow Cone?

Po pravde Android 11 má názov neoficiálny Red Velvet Cake. Tzn. naďalej bude otázne to, že bude Android pokračovať v sladkej réžií názvov, alebo bude prichádzať nový iný trend?

 

Viac sa dozvieme čoskoro. Zatiaľ si počkajme na začiatok septembra tohto roku 2021.

Zdroj: XDA-Developers

Reklama
Share: