Google Pay oznámil, že čo nás čaká v roku 2021 a aké chystá novinky.

Podľa všetkého nová verzia Google Pay príde so zobrazovaním kontaktov, pričom v rámci prevodov peňazí pôjde akoby o obyčajné správy.

Píše sa rok 2021 a s ňou prichádza banková služba Plex

Nová verzia, tak prinesie možnosť zobrazovania odchádzajúcich prevodov peňazí úplne inak. Prevody peňazí, tak budú vyzerať ako obyčajné správy. Podľa všetkých informácií sa aj zdá to, že v novinke si budú môcť ľudia vytvoriť skupinové „chaty“, pomocou, ktorých si budeme môcť rozdeliť účet v reštauráciách, alebo nájom. Pre užívateľov tu bude možnosť aj posielania si správ medzi sebou.

Nová verzia, je tak dostupná už v USA, kde je práve táto služba tzv. budúcnosť služby Pay. Google tak spolupracuje s 11 bankami a úverovými združeniami, pričom pri zavedení Plex účtov – si budeme môcť vytvoriť sporiaci účet, bez zbytočných poplatkov, akými môžu byť aj poplatky za prečerpanie účtu, alebo aj minimálnych zostatkov. Plex tak bude v USA súčasťou už od budúceho roka.

Čo sa ale zmení v Google Pay?

Po novom budeme môcť využívať oveľa ľahšie promo akcie, ako aj zľavy v známych reťazcoch ako sú Burger King, Etsy, REI, Co-op, Sweetgreen, Target, Warky a Parke a mnohé ďalšie. Tieto zľavy si budete môcť aj zakliknúť vo forme poznámky a upozornenia. V rámci nového Google Pay, tak si budeme vedieť aj ľahšie skontrolovať výdavky, ako si ich aj lepšie usporiadame.

K pozitívnym prínosom budú patriť aj trendy vo výdavkoch.

Podľa dostupných informácií sa môžeme tešiť aj na novú, lepšiu a bezpečnejšiu aplikáciu. Ako Google uvádza, tak údaje nebudú nikdy predané tretím stranám, ako ani zdieľané so zvyškom spoločnosti za účelom cielenia reklám.
Google Pay sa mení! Ponúkne iný vzhľad a ďalšie novinky!
Google Pay sa mení! Ponúkne iný vzhľad a ďalšie novinky!

Zdroj: Google

Reklama
Reklama
Share: