Spoločnosť Google sa rozhodla pre krok, ktorý by mohol používateľom zjednodušiť ovládanie vrámci aplikácie Fotky. Táto novinka by mala uľahčiť zdieľanie fotiek ako aj videí.

Spoločnosť Google sa rozhodla spraviť krok pre svojich používateľov v oblasti toho, že ich aplikácia Fotky dostane uľahčenie zdieľania fotografií a videí pomocou správ. Tento krok by mal tak trochu túto aplikáciu posunúť vpred čo sa týka najmä socializovania aplikácie. Toto nové sprístupnenie nemá byť ako náhrada chatovacej aplikácie.

 

Čo je nové pre používateľa?

Teraz bez vytvorenia albumu si môžete jednoducho pomocou jednej fotografie zdieľať súbor bez začatia súkromnej konverzácie, do ktorej si neskôr budete môcť pridávať ďalšie fotografie a videá. Všetky nazdieľané súbory si tak budete môcť jednoducho stiahnúť.

Google-fotky-dostali-novú-funkciu

Vďaka tejto novinke získa používateľ miesto, pre zdieľanie okamihov so svojími známymi. Ak to ešte nemáte aktuálne vo svojom smartfóne, tak nezúfajte, pretože novinka začne byť dostupná od budúceho týždňa pre iOS, Android a aj na webe.

Reklama
Share: