Značka Honor predstavila nové inteligentné hodinky Honor MagicWatch 2, ktoré prídu na trh v dvoch veľkostiach. Bude sa jednať o verzie 42 mm a 46 mm. Tieto hodinky budú vodotesné s 5 ATM a mali by vydržať až neuveriteľných 14 dní. Ak budete chcieť s nimi plávať v bazéne, tak aj to by mali vydržať.

Nové inteligentné hodinky Honor MagicWatch 2 prídu na trh už čoskoro a zákazník si ich bude môcť zaobstarať či už v menšej verzii 42 mm alebo vo väčšej 46 mm. Tieto hodinky budú aj vodeodolné až do 5 ATM a dokonca s nimi budete môcť plávať aj v bazéne. Novinka prichádza na trh aj s neuveriteľnou výdržou batérie. Ale ako to s ňou naozaj je?

Pozrime sa na ne

Medzi základné funkcie týchto hodiniek patrí snímač monitoru tepu srdca, či sledovanie krokov, rýchlosti a spálených kalórií počas dňa. Medzi užitočnú funkciu patrí aj funkcia SWOLF pre plavcov, ktorá ukáže plavcom ich efektivitu pri plávaní. To čo by ste nečakali, tak okrem sledovania srdcového tepu vám aj odmerajú úroveň stresu a dokonca pri zvýšení stresu vám ukážu správne dýchacie cvičenia, aby ste zvládli stres a dostali ste si telo do polohy, aby vás netrafil šľak.

Honor-magic-watch-vodeodolnost

Honor MagicWatch 2 sa postarajú o váš spánok počas noci, pričom vám ukáže aj podrobný návod, že ako sa budete vedieť lepšie vyspať. Ak máte problémy so spánkom, tak novinka vie diagnostikovať 6 bežných typov porúch spánku. Okrem spánkového režimu ponúknu MagicWatch 2 aj 15 fitness režimov, ako aj pešiu turistiku a veslovanie. Vrámci zlepšenia GPS určovania polohy využíva novinka systém GLONASS, ktorý vám bude presne zaznamenávať trasy, ktoré ste absolvovali.

Honor MagicWatch 2 v 46 mm verzii

Nové hodinky sú vyhotovené v 2 verziách, čiže 42 mm a 46 mm. Sú z nehrdzavejúcej ocele 361l. Displeje budú mať 1,2 a 1,4 palca pričom obsahujú AMOLED panel s hustotou pixelov 326 ppi (rozlíšenie 454 x 454 x pixelov a 390 x 390 pixelov).

Vo vnútri hodiniek sa skrýva čipová sada Kirin A1 ako pri Huawei Watch GT 2. Síce tieto hodinky sú si dosť podobné, avšak Honor MagicWatch 2 sú skôr pre mladších používateľov.

Honor MagicWatch 2 v 42 mm verzii

Pri hodinkách v obi dvoch vyhotoveniach je 4 GB úložného priestoru, pričom z 2 GB si budete môcť vychutnať vlastnú knižnicu pozostávajúcu z 500 skladieb. Keďže hodinky majú aj Bluetooth pripojenie, tak vďaka tomu viete na nich príjmať hovory, aj keby ste vzdialený od telefónu 150 metrov.

 

A ako je to s tou 14 dňovou výdržou batérie?

14 dňová výdrž batérie bola následne odprezentovaná vrámci modelu 46 mm.

–  90 minút pri GPS monitorovaniu tréningu

–  30 minút hovoru (cez Bluetooth)

–  30 minútové prehrávanie hudby týždenne

–  42 mm verzia má len polovičnú výdrž batérie.

 

Ak máte záujem si zakúpiť hodinky, tak budú na Európskom trhu dostupné od 12.decembra a začnú na cene 179 eur pre 42 mm verziu a 189 eur pre 46 mm verziu.

 

Zdroj a obrázky: GSMArena

Titulný obrázok: AndroidAuthority

Reklama
Share: