Plávanie, beh, oddych, alebo aj iná oddychová aktivita. Pre to všetko prišla okrem novinky HONOR Watch GS aj fitness verzia HONOR Watch ES.

Novinka HONOR Watch ES prichádza až s 95 rôznymi športovými režimami, ktoré by mali napodobňovať osobné (virtuálneho) fitness trénera, s ktorým si nielen môžete vychutnať vašu obľúbenú hudbu, ale aj vyhotovovať fotografie s nimi viete. Ponúkajú 10 dní výdrže a prichádzajú vcelku s dobrou cenou 99 eur + fitness náramkom v cene (HONOR Band 5).

 

10 dňová výdrž batérie

HONOR Watch ES obsahujú novú duálnu čipovú sadu, ktorá ma nízku spotrebu energie, aj keď máte kontrolu srdcovej frekvencie a spánku. Hodinky si viete nabiť na úroveň 70% len za 30 minút.

Novinka HONOR Watch ES, Zdroj: Honor
Novinka HONOR Watch ES, Zdroj: Honor

Tréner priamo na ruke

Hodinky HONOR Watch ES prichádza aj virtuálny tréner, ktorý sa postará o vaše zdravie a spestrí vám život aktívnosťou. Smart hodinky obsahujú až 95 tréningových režimov (beh, cyklistika, plávanie, jóga, … ) ktoré vás odtrackujú v reálnom čase. Hodinky vedia naraz rozoznať až 6 tréningov, pričom zaznamenávajú každú aktivitu. Na hodinkách je milé to, že majú 12 animovaných tréningových kurzov na doma, alebo 44 animovaných cvikov s presnou ukážkou na spaľovanie tukov, alebo iných cvikov.

Skvelou správou pri hodinkách je to, že má mnoho funkcií. Môžete cez ne príjmať hovory, čítať správy, nech ste kdekoľvek. Taktiež majú funkciu aj počasia, prehrávania hudby, ako aj diaľkového ovládania fotoaparátu, ale to len vtedy ak vlastníte smartfón značky Huawei alebo HONOR. Okrem týchto funkcií majú aj meranie srdcového tepu, hladinu kyslíka v krvi, alebo odmerajú vám aj kvalitu spánku. Špeciálnou novinkou je hladina stresu, ktorú vám vie znížiť pomocou špeciálnych dychových cvikov.

 

 

Elegantný módny doplnok?

HONOR Watch ES majú 1,64 palcový podlhovastý AMOLED displej s rozlíšením až 456 x 280 px. Displej je natoľko inteligentný, že vie rozoznať aj úroveň jasu podľa svetla vôkol vás. Ak sa bojíte, že hodinky sú príliš ťažké, tak majú len 21g.

 

Zdroj: www.hihonor.com/sk/.

Reklama
Share: