Nový dizajn značky Huawei v oblasti fotoaparátov podľa širokej verejnosti by mal priniesť dávku inakosti v dnešnej dobe, čo je už viac menej viac vítané, než opakované tzv dizajny. Novinka Huawei Mate 40 by mala priniesť túto zmenu.

Každý výrobca smartfónov sa snaží odlíšiť od toho druhého už zopár rokov a tieto viditeľne rozličné dizajny si môžeme všimnúť či pri značkách Apple a Google, alebo aj Samsung, OnePlus, Motorola alebo Nokia.

Pri novinke od značky Huawei pod názvom Mate 40 by mala priniesť zadná časť smartfónu viac šesťuholníkového tvaru prípadne možnosť je tam aj osemuholníkového tvaru pri usporadúvaní fotoaparátov. Na novinke podľa oficiálneho obrázku si môžete všimnúť aj fyzické tlačidlá hlasitosti, pričom pri Mate 30 Pro sa snažili docieliť viac virtuálnych tlačidiel.

Zatiaľ všetko naznačuje k tomu, že po rodine Mate 30 sa všetko zmení a nový render od Huawei to mení. Samozrejme ešte nevieme, že či všetky modely od Huawei rady Mate 40 budú mať rovnaký tvar. Ale isto sa už teraz zamýšľame nad tým, že nové modely môžu mať až 5 fotoaparátov pri označení Mate 40 Pro+. Ak ste sa potešili, tak sa netešte, že by ste ho mali, keďže jeho dostupnosť u nás je ešte stále otázna.

Každopádne oficiálne predstavenie radu Mate 40 od Huawei sa blíži a už 22. októbra sa to celé rozlúskne. Kto vie čo si pre nás Huawei prichystal, ale bude sa určite na čo pozerať.

Nový dizajn fotoaparátov značky Huawei? Zdroj: GSMArena
Nový dizajn fotoaparátov značky Huawei? Zdroj: GSMArena

Zdroj: GSMArena

Reklama
Share: