Je to už zopár rokov, ktoré ubehli a aplikácia Instagram už je dnes neodmysliteľnou súčasťou nášho života. Ubehlo už zopár rokov a dnes oslavuje Instagram svoje okrúhliny.

Isto si asi nepamätáte, že kedy po prvý krát pribudla aplikácia Instagram do AppStore od Apple. Písalo sa 6. októbra 2010, kedy jej sa po prvý krát oficiálne narodila. Bolo to ešte za čias iPhone 4. Keďže dnes Instagram slávi svoje okrúhle 10. výročie, tak sa rozhodol oslavovať svojím spôsobom. V rámci dnešného dňa si môžete pridať na domovskú obrazovku ikonku, ktorá vyzerá rozdielne než predtým.

K dnešnému dňu patrí aj skrytá funkcia, ktorú si viete jednoducho nastaviť cez nastavenia aplikácie. Následne na to potiahnete gestom smerom na dol. Po tom všetkom sa Vám začnú objavovať ikony, ktoré treba zrolovať až k ikone balíčku. Po týchto všetkých krokoch sa Vám zobrazí animácia a budete si môcť vybrať akúkoľvek alternatívnu ikonu.

Ak chcete zaujímavú ikonu, tak tá Polaroid je rozhodne jedna z prvých, ktorú kedy Instagram používal. Ak chcete mať na chvíľu inú ikonu aplikácie, tak odporúčame vám to čím skôr spraviť, pretože 10. výročie je len na pár dní. Aplikácia by sa mala potom vrátiť naspäť do toho pôvodného ako je teraz.

Zdroj: The Verge

Zdroj titulnej fotografie: Daily Mirror

 

Reklama
Share: