Dosť často píšeme to, že inštalovanie Windows 10 update je potrebné, ale niekedy sa môže stať, že niektoré update sú aj nepotrebné a nemusíte si vždy zvoliť ich inštaláciu. Poradíme vám ako na to.

Niekedy to najlepšie čo môžete spraviť pre vás je nainštalovať ovládače od nového Windows 10 ručne.

Totiž Microsoft sa rozhodol vyjsť užívateľom Windows v ústrety, a prenechal ich mať väčšiu kontrolu nad obsahom aktualizácií, ktoré sa inštalujú do počítača. Dokonca voliteľne sú aj vtedy, keď ich neinštalujete s opravnými balíkmi, ktoré môžu byť označené ako kritické.

Každopádne krok pri vlastnej voliteľnosti je niekedy mätúci. Ako si s ním poradiť a čo si vybrať?

Samotný Microsoft a ani my neodporúčame samovoľné inštalovanie ovládačov a niektorých aktualizácií. Totiž existuje možnosť vrátiť sa aj k staršej verzii ovládačov, ak vám tá nová nevyhovuje, ale práve vtedy môže nastať problém (pretože sa potrebné ovládače odmietnu nainštalovať).

Každopádne existujú rôzne možnosti vo Windows, avšak my vám ich neodporúčame. Dole vo fotkách máte tiež Preview možnosti.

Namiesto toho systém zobrazil hlásenie o tom, že sa bude danú verziu ovládača pokúšať inštalovať priebežne. Naše odporúčanie je jasné, pokiaľ nemáte problémy s

Obrázky: ghacks.net

Reklama
Reklama
Share: