Ak máte grafickú kartu od spoločnosti Intel, tak POZOR! Aj pre vás sú tu nové ovládače. Skontrolujte si ich cez nás či aj vy máte najnovšie ovládače.

S novým Assasins Creed Valhalla sa nám tak zdá, že okrem hry boli vydané aj nové ovládače grafických kariet od spoločnosti Intel.

Možno sa pýtate, že prečo aj vy by ste mali mať grafickú kartu aktualizovanú, tak je na to najjednoduchšie vysvetlenie. Mnoho krát totiž integrovaná grafika neposkytne výkon, aký by bolo treba, keďže aj ona ovplyvňuje výkon na počítači. Dobré je pre to, aby ste si ju aktualizovali.

Možno časom sa vám stalo to, že mali ste super výkonnú kartu, avšak aj okno Prieskumníka sa vám zaseklo. Kvôli tomu je dobré mať vždy po ruke najnovšie ovládače.

V novej aktualizácii sa Intel zameral na potencionálne problémy, ako aj tie objavené a zároveň sa ich snažil nie len odstrániť, ale chcel aj vylepšiť výkon. Najnovšia verzia s označením  27.20.100.8935 tak pridáva opravené problémy, napríklad pri hre ako je Crysis Remastered, alebo Forza Horizon 4 (Intel Iris Xe). K týmto hrám sa doplnili aj opravy anomálií v hrách ako sú PGA Tour 2K21, Doom Eternal (Vulkan), alebo aj samotný World of Warcraft: Shadowlands (DX12).

To čo by ste si doteraz nevšimli, tak opravil sa aj výkon prehliadača Google Chrome pri prehrávaní video obsahu.

Vaše ovládače si môžete skontrolovať aj TU.

 

Zdroj: WinAero

Reklama
Reklama
Share: