Konečne sme sa dočkali. Česká značka Aligator predstavila nové pánske inteligentné hodinky.

Nové Aligator Watch Pro prichádzajú od českého výrobcu Aligator. Dizajnovo zaujímavé pánske hodinky zaujmú na prvý pohľad elegantným dizajnom a kovovým telom, pričom majú aj odolnosť IP 68. Skvelým plusom je ovládanie v českom jazyku.

Ak sa pozrieme na ne bližšie, tak hodinky majú kruhový dizajn s displejom, ktorý má 1,28 palca. Samotný displej je dotykový a ponúka rozlíšenie 240 x 240 pixelov. Tak ako pri Huawei GT Watch Pro je možnosť si vybrať z rôznych vzhľadov hodiniek, tak aj tieto hodinky ponúkajú 30 typov, pričom je k dispozícii si vytvorenie vlastného dizajnu. Hodinky disponujú vlastnou mobilnou aplikáciou GloryFit cez Bluetooth.

Pokiaľ sa pýtate, že načo mi budú takéto hodinky, keď už mám iné, tak za cenu 79 eur,  získate nepretržité sledovanie tepu ako aj SpO2(experimentálne) monitorovanie. Super správou je, že za túto cenu dostane aj vyhodnocovanie kvality spánku. Ak vás trápi zbytočný ranný budík z telefónu, tak tieto hodinky vám dokážu príjemne nahradiť váš smartfón. Ranné prebudenie nemusí byť až také zlé, keďže hodinky sú schopné nás ráno príjemne zobudiť jemnmi vibráciami na zápästí.

Keď hľadáte ideálneho parťáka k vášmu športu, tak tieto hodinky Vás nesklamú. Ponúkajú cez 20 rôznych športov, ako sú: beh, basketbal, chôdza, cyklistika, stolný tenis alebo hokej. Vďaka aplikácií a prepojeniu vášho smartfónu, tak získate skvelý prehľad o tréningoch, ktoré ste si poctivo odrobili. K týmto funkciam samozrejme patrí aj trasa, vzdialenosť tep a tempo.

Batéria 200 mAh by mala udržať pri živote hodinky pribline 10 dní. Hodinky si jednoducho nabijete cez magnetické uchytenie. Aligator Watch Pro prichádza aj s viacerými farebnými variantami, ako sú strieborná, sivá s rôznymi remienkami a rôznym dezénom.

 

Cena: 79 €

Reklama
Share: