Aplikáciu Adobe Photoshop si nájdu užívatelia iPad na Apple store, aj napriek tomu, že ešte oficiálne táto aplikácia nebola spustená. Novinka na iPad má, avšak stále ešte nejaké chýbajúce nedostatky.

V deň konferencie spoločnosti Adobe sa v App Store objavil nový Photoshop. Mnohých používateľov to možno prekvapilo, pretože pôvodne mala vyjsť aplikácia až niekoľko dní po oficiálnom spustení. Novinka zahŕňa zatiaľ 30 dňovú skúšobnú dobu, avšak po tej si budete musieť predplatiť Adobe Creative Cloud.

 

Koľko stojí na mesiac Adobe Creative Cloud?

Aktuálne je to tak, že pokiaľ si zakúpite Adobe Creative Cloud po skončení bezplatnej skúšobnej verzie, tak Adobe Photoshop vás vyjde na 9,99 eur mešačne. K danému predplatnému je aj Lightroom pre počítače a tablety .

 

Čo všetko v sebe zatiaľ má a nemá nový Photoshop pre iPad?

Primárna je funkcia Photoshop v tom, že budete môcť upravovať fotky na pracovnej ploche. Taktiež vrámci Photoshop získate podporu pre PSD súbory, funkcie vrstvenia, nástroje na výber a mnoho ďalších šikovných funkcií. Tieto všetky funkcie budete môcť využívať na cestách, čo veríme, že oceníte. Poslednou výhodou je to, že budete si môcť súbory ukladať na Cloud a budete si ich vedieť následne dorobiť na akomkoľvek inom zariadení.

 

 

Podotkneme na záver, že ešte nejde o finálnu verziu Adobe Photoshop. Všetky ostatné funkcie pribudnú až v najbližších mesiacoch.

Zdroj náhľadovej fotografie: Amy Davies/TechRadar

Zdroj: TechRadar

Reklama
Share: