Utajované informácie o novinkách od Apple sa začínajú odtajňovať a prvé informácie o batériách začínajú možno aj podaktorých sklamávať.

Pred nedávnom predstavená novinka od Apple bude mať o čosi horšiu batériu než jej predchodca. To čo skrýval Apple sme sa konečne oficiálne dozvedeli.

Nový iPhone 12 Pro Max, tak nepoteší svojich budúcich majiteľov, pretože novinka bude mať o čosi menšiu batériu než predchodca iPhone 11 Pro Max. Hodnota o ktorú klesne batéria je 282 mAh.

Tzn. nový iPhone bude mať kapacitu len 3 687 mAh,  čo je v prepočte o 282 mAh menej. Hodnota, o ktorej sme sa dozvedeli na základe porovnávacích nástrojoch je aj RAM, ktorá bude pri tohto ročnom modeli 6 GB (Zdroj: AnTuTu).

Podľa dostupne verejných informácií vieme už aj od operátora Vodafone Netherlands, že novinky modelovo 12 12 Pro budú mať kapacitu 2815 mAh, pričom iPhone 12 mini bude mať kapacitu batérie 2 227 mAh.

Spoločnosť Apple sa tak rozhodla dať menšiu kapacitu batérie už len kvôli tomu, že do smartfónu prišiel v novinke nový čipset postavený na lepšej energetickej účinnosti a 5nm čipsetu A14.

Nový iPhone 12. Zdroj: Apple
Nový iPhone 12. Zdroj: Apple

iPhone 12. Zdroj: Apple

Zdroj: GSMArena

Reklama
Share: